Përgjaket "Rruga e Kombit", humb jetën një grua

Kronikë e zezë

Përgjaket "Rruga e Kombit", humb jetën një grua

Më: 15 janar 2022 Në ora: 11:07
Ilustrim

Dibër- Një aksident me vdekje raportohet të ketë ndodhur në Rrugën e Kombit.

Mësohet se viktimë ka mbetur një grua.

Ngjarja ka ndodhur në aksin Fushë Milot-Rrëshen në afërsi të Milotit.

Vijon…

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat