Dhunohet seksualisht një vajzë në Ranilluk, arrestohet i dyshuari

Kronikë e zezë

Dhunohet seksualisht një vajzë në Ranilluk, arrestohet i dyshuari

Më: 16 janar 2022 Në ora: 10:00
Foto ilustrim

Një vajzë është dhunuar seksualisht në Ranilluk, njofton policia.

Për këtë rast është arrestuar një i dyshuar, i cili me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i policisë:

DHUNIM/Ranilluk 14.01.2022-00:20, Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti kishte dhunuar seksualisht viktimen femer kosovare. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat