Tre të lënduar në një aksident në Lluzhan të Podujevës

Kronikë e zezë

Tre të lënduar në një aksident në Lluzhan të Podujevës

Më: 16 janar 2022 Në ora: 18:55
Foto ilustrim

Tre persona kanë mbetur të lënduar në një aksident trafiku në fshatin Lluzhan të Podujevës.

Në këtë aksident trafiku janë përfshirë dy vetura.

Media do t'iu mbajë të informuar.

Pamjet:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat