Mitrovicë/ Qytetarit ia dëmtojnë gomat e veturës në oborr

Kronikë e zezë

Mitrovicë/ Qytetarit ia dëmtojnë gomat e veturës në oborr

Më: 17 janar 2022 Në ora: 10:02
Mitrovica

Një burrë nga Mitrovica e Veriut ka njoftuar policinë se dikush ia ka dëmtuar gomat e veturës e cila ishte e parkuar në shtëpinë e tij.

Rastin e ka bërë të ditur Policia e Kosovës ku thuhet se ka ndodhur të shtunën.

“Mitrovicë veri, 16.01.2022-NN. 

Ankuesi mashkull kosovar, ka njoftuar se persona  të panjohur i kanë dëmtuar tri  goma të veturës së tij e cila ishte e parkuar para shtëpisë së tij”, thuhet në njoftimin policor.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat