Arrestohet i dyshuari i dytë për plagosjen e dyfishtë në Bardhosh

Kronikë e zezë

Arrestohet i dyshuari i dytë për plagosjen e dyfishtë në Bardhosh

Më: 18 janar 2022 Në ora: 09:16
Foto ilustrim

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka bërë të ditur se ka arritur që të identifikojë dhe arrestojë personin e dytë që dyshohet se ka plagosur me armë zjarri burrë e grua në fshatin Bardhosh të Prishtinës.

Ai u arrestua gjatë ditës së djeshme.

Ai me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje.

I arrestuari dyshohet se pasditen e një dhjetorit (1.12.2021) rreth orës 15:20, ka shtënë me armë zjarri në drejtim të dy personave, të cilët i ka plagosur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat