Tre burra në Klinë rrihen mes vete, arrestohen

Kronikë e zezë

Tre burra në Klinë rrihen mes vete, arrestohen

Më: 18 janar 2022 Në ora: 09:22
Foto ilustrim

Tre burra janë arrestuar në Klinë pasi janë përleshur fizikisht mes vete.

Si pasojë e rrahjes, dy prej tyre kanë pësuar lëndime trupore për të cilat kanë pranuar tretman mjekësor, njofton policia përmes raportit.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit  të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat