I vidhet vetura një personit në Kllokot

Kronikë e zezë

I vidhet vetura një personit në Kllokot

Më: 18 janar 2022 Në ora: 09:32
Foto ilustrim

Një burrë në Kllokot ka raportuar në polici se i është vjedhur vetura.

Sipas raportit të policisë, është konsultuar prokurori i shtetit dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se nga persona të panjohur i është vjedhur vetura e tij me targa vendore.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet më tej në raport.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat