Babai raporton në polici se i janë zhdukur dy vajzat

Kronikë e zezë

Babai raporton në polici se i janë zhdukur dy vajzat

Më: 20 janar 2022 Në ora: 10:13
Foto ilustrim

Një burrë nga Ferizaj ka raportuar në polici se dy vajzat e tij kanë dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tyre.

Rasti ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së mërkurës, ka njoftuar policia në raportin 24 orësh. 

“Ferizaj , 19.01.2022-00:20. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se, dy vajzat e tij kanë dal nga shtëpia dhe  dihet vend-ndodhje e tyre.

Njësitet policore janë duke hetuar rastin”, ka bërë të ditur policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat