Gruaja sulmon bashkëshortin e saj, hospitalizohet në psikiatri

Kronikë e zezë

Gruaja sulmon bashkëshortin e saj, hospitalizohet në psikiatri

Më: 20 janar 2022 Në ora: 15:45
Ilustrim

Një grua me probleme mendore ka sulmuar fizikisht bashkëshortin e saj, pjesërisht të pa lëvizshëm, në repartin e neurologjisë në spitalin e Gjakovës.

Viktimës i është ofruar ndihma mjekësore, si dhe mbrojtësi i viktimave është njoftuar për rastin e ndodhur, po ashtu prezent ka qenë dhe punëtori qendrës sociale, thuhet në raportin e Policisë për rajonin e Gjakovës.

E dyshuara është shoqëruar në stacionin policor dhe në konsultim me prokurorin kujdestar është hospitalizuar në repartin e psikiatrisë.

Policia thotë se për rast është njoftuar përmes një video incizimi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat