Dërgohet i vdekur në spital një person në Deçan, dyshohet se ka bërë vetëvrasje

Kronikë e zezë

Dërgohet i vdekur në spital një person në Deçan, dyshohet se ka bërë vetëvrasje

Më: 22 janar 2022 Në ora: 08:51
Ilustrim

Një person në Deçan po dyshohet të ketë bërë vetëvrasje.

I njëjti gjatë ditës së djeshme raportohet se në QKMF Deçan është sjellë pa shenja jete.

Njësitë relevante policore kanë dalë në vendin e ngjarjes. Bazuar në shikimin e vendit të ngjarjes dyshohet se viktima mund të ketë bërë vetëvrasje.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me urdhër të të cilit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML, për obduksion.

Rasti vazhdon të hetohet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat