Zhduken dy vajza të mitura në Prizren

Kronikë e zezë

Zhduken dy vajza të mitura në Prizren

Më: 22 janar 2022 Në ora: 08:56
Ilustrim

Dy vajza janë zhdukur në Prizren.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dy burra kanë raportuar se vajzat e tyre të mitura kanë dalë nga shtëpia nga rruga “Dragomani” i Prizrenit.

Prindërit e tyre kanë njoftuar se nuk dinë asgjë për vendndodhjen e tyre.

Ndërkohë, policia rastin e ka cilësuar si “Person i zhdukur” dhe është ende në hetime.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat