Qëllohet me armë zjarri një person në Prishtinë

Kronikë e zezë

Qëllohet me armë zjarri një person në Prishtinë

Më: 22 janar 2022 Në ora: 09:52
Ilustrim

Një person është qëlluar me një plumb nga një person i panjohur mesditën e djeshme në Prishtinë

Sipas Policisë, motivi i rastit ende nuk dihet.

Viktima është dërguar për trajtim mjekësor.

“Viktima mashkull kosovar është qëlluar me një plumb nga një i dyshuar i panjohur. Viktima është dërguar për trajtim mjekësor. Motivi i rastit nuk dihet. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori”, thuhet në raportin e PK-së.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat