Futi me dhunë një vajzë në veturën e tij, gjakovarit i vihen prangat

Kronikë e zezë

Futi me dhunë një vajzë në veturën e tij, gjakovarit i vihen prangat

Më: 23 janar 2022 Në ora: 08:54
Foto ilustrim

Një person i gjinisë mashkullore është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje pasi sipas policisë ka futur me dhunë një vajzë në veturën e tij.

Rasti në polici është hapur si “shtrëngim”.

Njoftimi i plotë i policisë:

SHTËRNGIM/Gjakovë 21.01.2022 – 23:20. Është arrestuar i dyshuari mashkull pasi i njëjti kishte futur me dhunë në veturën e tij, viktimën femër. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat