E kanosi me mesazh, arrestohet i dyshuari

Kronikë e zezë

E kanosi me mesazh, arrestohet i dyshuari

Më: 23 janar 2022 Në ora: 09:12
Foto ilustrim

Një i dyshuar është arrestuar në Klinë, të shtunën.

Pasi përmjet telefonit me SMS e kishte kanosur një person tjetër.

Në raportin e policisë thuhet se në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit.

Me vendim të cilit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat