Keqtrajtoi fizikisht vëllain e tij, arrestohet gjakovari

Kronikë e zezë

Keqtrajtoi fizikisht vëllain e tij, arrestohet gjakovari

Më: 24 janar 2022 Në ora: 09:15
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Gjakovë, pasi që i njëjti kishte keqtrajtuar fizikisht vëllain e tij.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 14:00, njofton policia përmes raportit 24 orësh.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull pasi i njëjti ka keqtrajtuar fizikisht vëllain e tij mashkull. 

Viktima ka marrë tretman të nevojshëm mjekësor ndërsa i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat