U prezantua si zyrtar policor, arrestohet prishtinasi

Kronikë e zezë

U prezantua si zyrtar policor, arrestohet prishtinasi

Më: 24 janar 2022 Në ora: 09:30
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar që ka arritur ta identifikojë dhe më pas ta arrestojë një person. I njëjti ishte prezantuar me indentitet të rrejshëm si zyrtarë policor.

Ngjarja sipas policisë ka ndodhur në Prishtinë, më 23.01.2022.

E pas arrestimit me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Me 23.01.2022 lidhur me rastin pas disa hetimeve të zhvilluara nga policia, është arritur të identifikohet dhe arrestohet i dyshuari mashkull i cili ishte prezantuar  rrejshëm si zyrtar policor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat