Gjendet i vdekur në shtëpinë e tij një person në Zveçan

Kronikë e zezë

Gjendet i vdekur në shtëpinë e tij një person në Zveçan

Më: 24 janar 2022 Në ora: 09:31
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se dy persona kanë informuar se viktimën mashkull kosovar,  e kanë gjetur  pa shenja jetë në shtëpinë e tij.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 11;45 në Zveçan.

Mjeku ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës u është liruar familjarëve për ceremoni mortore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat