Babai e raporton djalin e zhdukur në Polici

Kronikë e zezë

Babai e raporton djalin e zhdukur në Polici

Më: 28 janar 2022 Në ora: 09:09
Ilustrim

Një person në Prizren ka raportuar dje në Polici, se djali i tij është zhdukur që dy muaj.

Sipas policisë, prindi i të zhdukurit nuk ka njohuri për vendndodhjen e tij.

Ndërkohë, rasti në Polici është cilësuar si “Person i zhdukur”.

Kurse, rasti është ende duke u hetuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat