Burri nga Klina e shet veturën që e kishte marrë me qira

Kronikë e zezë

Burri nga Klina e shet veturën që e kishte marrë me qira

Më: 28 janar 2022 Në ora: 09:40
Foto ilustrim

Policia në Klinë ka arrestuar një person i cili e ka shitur një veturë të cilën e kishte marrë me qira.

Rasti ka ndodhur më 4 janar, ka bërë të ditur policia në raportin 24 orësh.

Vetura i është kthyer pronarit, ndërkaq i dyshuari është dërguar në mbajtje me vendim të prokurorit.

Klinë 04.01.2022 – 12:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që ditë më parë i njëjti kishte marr me qira një veturën nga viktima mashkull kosovar dhe më pas e kishte shitur. Vetura i është kthyer viktimës, ndërsa me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, ka njoftuar policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat