Shtetases së Maqedonisë i vidhet vetura në Prishtinë

Kronikë e zezë

Shtetases së Maqedonisë i vidhet vetura në Prishtinë

Më: 29 janar 2022 Në ora: 08:51
Ilustrim

Një shtetase të Maqedonisë së Veriut dje në orët e pasdites i është vjedhur vetura.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë, rasti ka ndodhur ën rrugën “Mujë Krasniqi”, në Prishtinë.

Ndërsa, rasti është duke u hetuar.

“Rr. Mujë Krasniqi, Prishtinë 28.01.2022 – 18:30. Një femër shtetase e Maqedonisë së Veriut, ka raportuar se nga persona të panjohur i është vjedhur vetura e saj me targa të Maqedonisë. Rasti është duke u hetuar”, bëhet e ditur në raportin e Policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat