Arrestohet një burrë në Skenderaj, rrahu gruan dhe dy vajzat e tij

Kronikë e zezë

Arrestohet një burrë në Skenderaj, rrahu gruan dhe dy vajzat e tij

Më: 29 janar 2022 Në ora: 09:15
Ilustrim

Një burrë është arrestuar në fshatin Kllodernicë të Skenderajt, pasi i njëjti dyshohet të ketë ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes dhe dy vajzave të tij.

Sipas policisë i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Fsh. Kllodernicë, Skenderaj 26.01.2022 – 16:00.

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që kishte ushtuar dhunë ndaj bashkëshortes dhe dy vajzave të tij, viktimave femra kosovare. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje” thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat