E mitura lind fëmijë në Spitalin e Prizrenit

Kronikë e zezë

E mitura lind fëmijë në Spitalin e Prizrenit

Më: 29 janar 2022 Në ora: 10:25
Ilustrim

Policia ka njoftuar se dje është raportuar se një vajzë nën moshën 16 vjeçare ka lindur një fëmijë në Spitalin Rajonal të Prizrenit.

Rasti po hetohet si “Bashkëjetesë me personin nën moshën 16-vjeç”.

“Më 28.01.2022 është raportuar se në Spitalin Rajonal Prizren ka shkuar për lindje një femër nën moshë 16 vjeç.

Rasti në procedurë hetimore”, njofton Policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat