Ngacmohet seksualisht një grua në Skenderaj

Kronikë e zezë

Ngacmohet seksualisht një grua në Skenderaj

Më: 29 janar 2022 Në ora: 12:06
Ilustrim

Një grua ka raportuar në Policinë e Kosovës se është sulmuar seksualisht nga një person.

Rasti ka ndodhur në Skenderaj.

“Viktima femër kosovare ka njoftuar se ishte sulmuar seksualisht nga dyshuari mashkull kosovar”, thuhet në njoftim..

Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti ka vazhduar në procedurë të rregullt

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat