Arrestohet pejani, veç pse shiti fshesën e rrymës pa pëlqim të familjarëve

Kronikë e zezë

Arrestohet pejani, veç pse shiti fshesën e rrymës pa pëlqim të familjarëve

Më: 31 janar 2022 Në ora: 09:14
Foto ilustrim

Policia në Pejë ka arrestuar një person i cili ka shitur një fshesë elektrike, pa pëlqimin e familjarëve.

Rasti ka ndodhur pasditen e së enjtes, ka bërë të ditur policia në raportin 24 orësh.

“Pejë 27.01.2022 – 16:50. Pas një pune hetimore është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që dyshohet se nga shtëpia, pa pëlqimin e familjarëve tjerë e kishte marrë një fshesë elektrike dhe e kishte shitur.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, ka njoftuar policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat