Hajnat vjedhin 8 telefona mobil dhe stoli ari në një shtëpi në Lipjan

Kronikë e zezë

Hajnat vjedhin 8 telefona mobil dhe stoli ari në një shtëpi në Lipjan

Më: 31 janar 2022 Në ora: 09:20
Foto ilustrim

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur dje në komunën e Lipjanit.

Sipas raportit të policisë thuhet se ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se të dyshuar deri më tani të panjohur me forcë ka hyrë në shtëpinë e tij.

Dhe kanë vjedhur tetë (8) telefona të ndryshëm dhe stoli ari të ndryshme .

Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin. Është informuar edhe prokurori. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat