Prishtinasi në gjendje të dehur sulmon fizikisht dy policë

Kronikë e zezë

Prishtinasi në gjendje të dehur sulmon fizikisht dy policë

Më: 5 shkurt 2022 Në ora: 08:54
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person në Prishtinë ka sulmuar fizikisht dy policë.

Policia bën të ditur se personi ishte në gjendje të dehur derisa ka sulmuar policët.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që, i njëjti në gjendje të dehur, në stacionin policor ka sulmuar fizikisht dy zyrtarë policorë.

Zyrtarët për shkak të lëndimeve kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit  është liruar në procedurë të rregullt”, njofton Policia. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat