Shiti veturën që nuk ishte e tij, arrestohet gjakovari

Kronikë e zezë

Shiti veturën që nuk ishte e tij, arrestohet gjakovari

Më: 10 shkurt 2022 Në ora: 09:49
Foto ilustrim

Është arrestuar një burrë nga Gjakova pasi ka shitur veturën që nuk ishte e tij, tek një burrë tjetër.

Policia bën me dije se i dyshuarit ia kishte marrë viktimës rreth tre mijë euro.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar, pasi që i njëjti ka mashtruar viktimën mashkull  kosovar duke ia shitur veturën e cila nuk ishte e tij, për të cilin kishte marr rreth 3000 €.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat