Prizrenasi lëndon kokën në vendin e tij të punës

Kronikë e zezë

Prizrenasi lëndon kokën në vendin e tij të punës

Më: 12 shkurt 2022 Në ora: 08:44
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se një burrë në Prizren është lënduar deri sa ishte duke punuar në një objekt në ndërtim e sipër.

Sipas njoftimit të policisë ai është lënduar në kokë nga një pjesë e një pajisje me të cilën ishte duke punuar.

Viktima është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor, ndërkohë që rasti po hetohet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat