Vetura godet dy këmbësore në Gjilan

Kronikë e zezë

Vetura godet dy këmbësore në Gjilan

Më: 21 shkurt 2022 Në ora: 09:50
Foto ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur të dielën në fshatin Velekincë të Gjilanit.

E dyshuara femër derisa ishte duke drejtuar veturën, dyshohet nga pakujdesia ka goditur me veturë dy viktimat femra, të cilat ishin duke kaluar rrugën.

Viktimat për shkak të lëndimeve kanë pranuar mjekësor në emergjencë në Gjilan, pastaj janë liruar.

Në konsultim me prokurorin, rasti shkon në procedurë të rregullt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat