Vjehrri rrah nusen në Prizren, arrestohet

Kronikë e zezë

Vjehrri rrah nusen në Prizren, arrestohet

Më: 1 mars 2022 Në ora: 09:37
Foto ilustrim

Është arrestuar një burrë në Prizren pasi ka ushtruar dhunë ndaj rejës së tij.

Sipas raportit të policisë, viktima ka pranuar tretman mjekësor.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë ndaj rejës së tij viktimës femër kosovare.

iktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”,
thuhet tutje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat