Arrestohet një i mitur në Prishtinë, rrahu fizikisht babain e tij

Kronikë e zezë

Arrestohet një i mitur në Prishtinë, rrahu fizikisht babain e tij

Më: 17 mars 2022 Në ora: 10:18
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të dhunës që ka ndodhur ditën e mërkurë në Prishtinë, ku një i mitur ka sulmuar fizikisht babain e tij.

Gjithashtu, i mituri ka sulmuar edhe vëllain e tij. Rasti ka ndodhur rreth orës 23:00.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar – i mitur, nën dyshimin se i njëjti pas një mosmarrëveshje në familje (me babain) ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar -vëllain tij po ashtu i mitur, i cili kishte ndërhyrë për të penguar sulmin ndaj babait të tyre”, thuhet në njoftim.

Policia bën të ditur se viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat