Aksident trafiku në rrugën Prishtinë- Mitrovicë

Kronikë e zezë

Aksident trafiku në rrugën Prishtinë- Mitrovicë

Më: 20 mars 2022 Në ora: 13:24
Pamje nga vendi i ngjarjes

Sot ka ndodhur një aksident në magjistralen Prishtinë- Mitrovicë.

Në foto shihet se një veturë është rrokullisur.

Policia shihet në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin.

Policia nuk ka dhënë detaje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat