Një grua lëndohet në rimorkion e traktorit, dërgohet në QKUK

Kronikë e zezë

Një grua lëndohet në rimorkion e traktorit, dërgohet në QKUK

Më: 28 mars 2022 Në ora: 10:02
Foto ilustrim

Policia njofton se dje në Emergjencën e Vushtrrisë ka arritur një grua e cila dyshohet se është lënduar në një rimorkio të traktorit në afërsi të shtëpisë së saj.

Sipas mjekut gjendja e saj ka qenë e rëndë, prandaj është dërguar për në QKUK.

Njoftimi i plotë i policisë:

Vushtrri, 27.03.2022 – 17:40. Raportohet se në emergjencën e spitalit të Vushtrrisë ka kërkuar ndihmë viktima femër kosovare, e cila dyshohet se është lënduar në një rimorkio të traktorit në afërsi të shtëpisë së saj. Sipas mjekut përgjegjës gjendja e viktimës ka qenë e rëndë andaj edhe është dërguar në QKUK, Prishtinë për trajtim të mëtutjeshëm mjekësor. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori, rasti është duke u hetuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat