Arratiset një i mitur nga Qendra Korrektuese në Lipjan

Kronikë e zezë

Arratiset një i mitur nga Qendra Korrektuese në Lipjan

Më: 8 prill 2022 Në ora: 10:13

Polica e Kosovës ka bërë të ditur se është arratisur një person i cili ishte në mbajtje të dënimit në Qendrën Korrektuese për të Mitur në Lipjan

Sipas raportit 24-orësh të Policisë, njësitë relevante janë duke u marrë me rastin.

“Është raportuar se i dyshuari mashkull kosovar derisa ishte në mbajtje të dënimin në QEK, është arratisur dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Njësitë relevante duke u marrë me rastin”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat