Prizrenasi rrah dhe e kanos me thikë nënën

Kronikë e zezë

Prizrenasi rrah dhe e kanos me thikë nënën

Më: 10 prill 2022 Në ora: 09:39
Foto ilustrim

Një person është arrestuar pasi e ka kanosur me thikë dhe e ka rrahur nënën e tij.

Rasti ka ndodhur të shtunën në Prizren.

Viktima është dërguar në tretman mjekësor, kurse i dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

"Prizren 09.04.2022-19:20 Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti fillimisht kishte kanosur me një thikë, e më pas e kishte sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare-nënën e tij.

Viktima është dërguar në tretman mjekësor, kurse i dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje", tha policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat