Aksident trafiku në Lipjan, tre persona të lënduar

Kronikë e zezë

Aksident trafiku në Lipjan, tre persona të lënduar

Më: 24 prill 2022 Në ora: 09:10
Ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur në fshati Torin të Lipjanit, ku kanë mbetur të lënduar tre persona.

Në këtë aksident janë përfshirë tri vetura.

“Raportohet se ka ndodhur aksident trafiku ne mes të tre veturave civile.

Si pasoj e aksidentit lëndime trupore kane pësuar tre drejtuesit meshkuj kosovar dhe një pasagjere femër kosovare, të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raportin e policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat