I vidhet vetura një personit në Skenderaj

Kronikë e zezë

I vidhet vetura një personit në Skenderaj

Më: 25 prill 2022 Në ora: 09:11
Ilustrim

Një person nga Skenderaj ka raportuar në polici se i është vjedhur vetura e tij Golf 3.

Policia ka bërë të ditur se rasti është dike u hetuar.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se i është vjedhur vetura e tij  Golf 3.

Rasti është duke u hetuar nga njësitë relevante”, thuhet në raportin e policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat