Gjendet e vdekur një grua në banesën e saj në Prishtinë

Kronikë e zezë

Gjendet e vdekur një grua në banesën e saj në Prishtinë

Më: 29 prill 2022 Në ora: 09:39
Ilustrim

Një është gjetur e vdekur në banesën e saj në Prishtinë.

Policia njofton përmes raportit 24 orësh se në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse si dhe mjekësia ligjore të cilët kanë marrë trupin e pa jetë për obduksion.

Njoftimi:

Prishtinë 28.04.2022 – 01:14. Është raportuar se viktima femër kosovare është gjetur e vdekur në banesën e saj. Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse si dhe mjekësia ligjore të cilët kanë marrë trupin e pa jetë për obduksion.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat