E dëboi klientin nga moteli, kërcënohet pronari

Kronikë e zezë

E dëboi klientin nga moteli, kërcënohet pronari

Më: 30 prill 2022 Në ora: 08:45
Ilustrim

Një pronar moteli në fshatin Shupkovc të Mitrovicës është kërcënuar nga një klient, të cilin e kishte dëbuar.

Pronari i motelit e dëboi klientin për shkak se nuk kishe respektuar “rendin e motelit”.

Policia thotë se nuk kanë arritur të gjejnë të dyshuarin, por rasti vijon të hetohet.

“Ankuesi mashkull kosovar pronar i një moteli ka raportuar se është kërcënuar përmes telefonit nga një klient i dyshuar mashkull kosovar të cilin e kishin dëbuar nga moteli pasi i dyshuari nuk ka respektuar rendin e motelit. Është njoftuar prokurori, i dyshuari nuk është takuar nga policia. Rasti është duke u hetuar”, njoftoi policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat