Një furgon rrokulliset në rrugën Mitrovicë-Prishtinë, dyshohet për të lënduar

Kronikë e zezë

Një furgon rrokulliset në rrugën Mitrovicë-Prishtinë, dyshohet për të lënduar

Më: 2 maj 2022 Në ora: 13:34
Foto nga vendi i ngjarjes

Një furgon është rrokullisur pak më parë në magjistralen Mitrovicë – Prishtinë.

Ku dyshohet se ka të lënduar.

Për aksidentin nuk ka ende ndonjë konfirmim zyrtar, mirëpo dëshmitarët thonë se ka të lënduar.

Image
Foto nga vendi i ngjarjes

Siç shihet nga pamjet, një furgon ka përfunduar me katër rrota nga qielli në fshatin Stanovc.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat