Korçë, ambulanca përplaset me një automjet tjetër dhe përmbyset në rrugë

Kronikë e zezë

Korçë, ambulanca përplaset me një automjet tjetër dhe përmbyset në rrugë

Më: 5 maj 2022 Në ora: 19:16
Pamje nga aksidenti

Një ambulancë në Korçë është përplasur me një mjet tjetër në rrugë dhe për pasojë është përmbysur.

Deri më tani nuk raportohen njerëz të lënduar nga aksidenti.

Ndërkohë Policia ka shkuar drejt vendngjarjes për zbardhjen e rrethanave.

Pamje nga aksidenti:

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat