1962 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

Kronikë e zezë

1962 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

Më: 7 maj 2022 Në ora: 10:45
Foto ilustrim

1 mijë e 962 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 20 aksidente më të lënduar dhe 29 me dëme materiale.

Ndryshe, në 24 orët e fundit janë arrestuar 32 persona.

Dhe 22 janë dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat