Arrestohet shtetasja e Shqipërisë që merrej me prostitucion, ky është vendimi i Prokurorit

Kronikë e zezë

Arrestohet shtetasja e Shqipërisë që merrej me prostitucion, ky është vendimi i Prokurorit

Më: 14 maj 2022 Në ora: 08:42
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar dje dy të dyshuar në Pejë, një femër shtetase e Shqipërisë dhe mashkull kosovar pasi që të njëjtit nën këmbim të parave kanë kryer marrëdhënie seksuale.

Siç njofton policia i dyshuari mashkull me vendim të prokurorit është dërguar në gjykatë.

Kurse, e dyshuara pasi që ka masë ndalese për hyrje në Republikën e Kosovës është depërtuar në Republikën e Shqipërisë.

“Rr. At Shtjefën Gjeqovi, Pejë 12.05.2022 – 18:00. Janë arrestuar dy të dyshuar, një femër shtetase e Shqipërisë dhe mashkull kosovar pasi që të njëjtit nën këmbim të parave kanë kryer marrëdhënie seksuale. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në gjykatë ndërsa e dyshuara pasi që ka masë ndalese për hyrje në Republikën e Kosovës është depërtuar në Republikën e Shqipërisë”, njofton PK-ja.

Rasti po hetohet si “Marrje me prostitucion”

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat