Vdekje e dyshimtë në Vushtrri: Burri gjendet i shtrirë në një depo

Kronikë e zezë

Vdekje e dyshimtë në Vushtrri: Burri gjendet i shtrirë në një depo

Më: 15 maj 2022 Në ora: 09:04
Foto ilustrim

Policia e Kosovës njofton për një vdekje të dyshimtë në Vushtrri. Në një depo është gjetur pa shenja jete viktima mashkull dhe në vendin e ngjarjes është gjetur dhe sekuestruar një revole, një karikator, dhjetë fishekë dhe një gëzhojë.

Me urdhër të prokurorit të shtetit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Njoftimi i plotë i policisë:

VDEKJE E DYSHIMTË: Vushtrri 14.05.2022 – 09:47. Raportohet se në një depo është gjetur i shtrirë një person, njësitë relevante policore, prokurori i shtetit dhe një ekipe mjekësore kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe nga mjeku përgjegjës është konstatuar se trupi i viktimës është pa shenja jete. Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe  sekuestruar një revole  me një karikator, dhjetë fishek dhe një gëzhojë. Me urdhër të prokurorit të shtetit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, rasti vazhdon të hetohet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat