​Lëndohet pasi bie në kontakt me energjinë elektrike

Kronikë e zezë

​Lëndohet pasi bie në kontakt me energjinë elektrike

Më: 15 maj 2022 Në ora: 10:14
Foto ilustrim

Një person përderisa ishte duke punuar në vendin e punës, kishte rënë në kontakt me energji elektrike me ç’rast kishte pësuar lëndime trupore. 

Rasti ka ndodhur mbrëmë në Prizren.

Viktimës iu është ofruar trajtim mjekësor e më pas është liruar për në shtëpi.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti vazhdon të hetohet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat