Djali rreh nënën dhe anëtarët tjerë të familjes, vjedhë edhe arin që kishin në shtëpi

Kronikë e zezë

Djali rreh nënën dhe anëtarët tjerë të familjes, vjedhë edhe arin që kishin në shtëpi

Më: 16 maj 2022 Në ora: 13:47
Foto ilustrim

Një i mitur ka ushtruar dhunë ndaj nënës së tij dhe anëtarëve tjerë të familjes.

Rasti ka ndodhur në Viti, ku sipas deklaratës së nënës, djali i saj ka filluar të vjedhë edhe stolit e arit në shtëpi.

I mituri dyshohet të jetë përdorues i narkotikëve dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Viti 15.05.2022-23:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar – i mitur, nën dyshimin se i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj viktimës femër kosovare-nënës së tij dhe anëtarëve tjerë të familjes, Sipas viktimës, i dyshuari-djali i saj ka filluar që t’ia vjedhë edhe stolit e arit, pasi që është edhe përdorues i narkotikëve. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa te i dyshuari njësitet policore gjatë kontrollit kanë gjetur dhe konfiskuar një cigare të mbështjellë e cila dyshohet të jetë kanabis-sativa. Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit (në prezencë të avokatit mbrojtës dhe punëtorit të QPS-së) është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat