Vdes e aksidentuara që po trajtohej në spitalin e Gjakovës

Kronikë e zezë

Vdes e aksidentuara që po trajtohej në spitalin e Gjakovës

Më: 17 maj 2022 Në ora: 09:35
Foto ilustrim

Viktima femër ka vdekur dje në Spitalin Rajonal të Gjakovës, aty po trajtohej nga data 12 maj si pasojë e plagëve që kishte marrë në një aksident trafiku.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në obduksion.

Njoftimi i plotë i policisë:

AKSIDENT TRAFIKU ME FATALITET/ Gjakovë 12.05.2022 – 15:15. Më 16.05.2022 në spitalin Rajonal në Gjakovë ka ndërruar jetë viktima femër kosovare e cila ishte duke u trajtuar si pasojë e plagëve të pësuara gjatë një aksidenti trafiku. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në obduksion.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat