Sulm ndaj personit zyrtar brenda QKUK-së

Kronikë e zezë

Sulm ndaj personit zyrtar brenda QKUK-së

Më: 17 maj 2022 Në ora: 09:56
Foto ilustrim

Një zyrtar i Shërbimit Korrektues është sulmuar fizikisht gjatë kohës sa po i ndihmonte të dyshuarit mashkull, pacient.

Rasti është hapur si “sulm ndaj personit zyrtar”.

Njoftimi i plotë i policisë:

SULM NDAJ PERSONIT ZYRTAR /QKUK, Prishtinë 15.05.2022 – 13:05. Viktima mashkull kosovar zyrtar i shërbimit Korrektues, ka raportuar se derisa ka qenë duke i ndihmuar të dyshuarit mashkull kosovar –pacient, është sulmuar fizikisht. Rasti në procedurë të rregullt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat