Theren me thikë tre persona në Podujevë

Kronikë e zezë

Theren me thikë tre persona në Podujevë

Më: 17 maj 2022 Në ora: 10:20
Foto ilustrim

Tre persona janë sulmuar me shufër metalike dhe me thikë gjatë të hënës në Balloc të Podujevës,.

Sipas policisë, lidhur me këtë rast është arrestuar një i dyshuar i cili me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Viktimat kane pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar ne mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat