​Sulmohet një person në rrugën “Bill Clinton”

Kronikë e zezë

​Sulmohet një person në rrugën “Bill Clinton”

Më: 17 maj 2022 Në ora: 17:50
Foto ilustrim

Një person është sulmuar dhe kanosur nga kolegu i tij sot rreth orës 15:00 në rrugën "Bill Clinton" në Prishtinë.

Këtë e ka bërë të ditur Policia e Kosovës.

Aktualisht policia ka nisur një hetim preliminar lidhur me rrethanat e këtij rasti, me qëllim ndriçimin e plotë të ngjarje.

Policia nuk ka dhënë më shumë detaje lidhur me rastin. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat